Organik Ürün Satan Firmalar

tarafından
82
Organik Ürün Satan Firmalar

Organik ürün, en temel anlamıyla içeriğinde herhangi bir ilave madde bulunmayan ürünlerdir. Özellikle pandemi ile organik ürün satan firmalarda ve organik online  pazaryerinde artış olduğunu görmekteyiz.

İnsan ve çevre sağlığına tehdit oluşturabilecek tarım ilacı gibi içeriklerin kullanılmamasına önem gösteren bu firmaların başında tarladayız.com gelmektedir. Gelin birlikte hangi organik ürünleri sattıklarına bakalım.

Tarladayız.com Organik Ürünleri

“Hayat Tarlada Başlar” mottosuyla organik ürün satışlarını gerçekleştiren tarladayız.com; kahvaltılık, glütensiz, yöresel, vegan ve mikro yeşillik gibi birçok organik ürün grubuna yer vermektedir. Ürün satışlarını web sitelerinde gerçekleştiren tarladayız.com, aynı zamanda organik tarım ve sağlıklı beslenme ile ilgili faydalı içerikler oluşturmaktadır.

Fındık Unu

Fındık unu

fındık unu

Fındık unu, en çok tercih edilen organik ürünlerdendir. İnsan sağlığına birçok faydası olan fındık ununu organik ürün tüketenler diğer un çeşitlerine göre daha çok tercih etmektedirler. Katkı maddesi ve şeker içermeyen fındık unu siparişini tarladayız.com internet sitesinden gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Natürel Sızma Zeytinyağı

Natürel Sızma Zeytinyağı da en çok tercih edilen ve satışı yapılan organik ürünlerdendir. Sağlıklı bir yaşam için sofralarımızdan eksik etmememiz gereken natürel sızma zeytinyağını istediğiniz fiyatta ve çeşitte tarladayiz.com internet sitesinde bulabilirsiniz.

Mikro Yeşillik

Ev bahçeleri ve mutfaklarda sebze üretmek için geliştirilmiş olan mikro yeşillikler, son dönemin popüler organik ürünleri arasındadır. Sindirimleri çok kolay olduğundan tercih edilen mikro yeşillikleri 5 -10 cm olduklarında hasat edebilir ve tüketebilirsiniz. Birçok organik ürün firmasında bulunmayan mikro yeşilliklerin buğday, semizotu, fındık, nane ve biber gibi çeşitleri bulunmaktadır. Mikro yeşillik satın alma işleminden sonra aynı gün içerisine kargoya verilen mikro yeşillikler hiçbir şekilde boya ile kaplanmamıştır.

Organik ürünler ile ilgili sorularınız ve tavsiyeleriniz varsa lütfen bizimle paylaşınız.  Tarladayız.com hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünleri incelemek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.